Výroba a kompletizácia trafostaníc

Ako spoločnosť PROENERGS s.r.o. nemáme bohaté skúsenosti iba s realizáciou projekčných a realizačných prác v elektroenergetickom priemysle na napäťových úrovniach 22 000 V a 110 000 kV, ale od roku 2021 sme našu ponuku rozšírili aj o výrobu Transformačných staníc – trafostaníc.

Nami vyrábané trafostanice s výkonom od 50 do 630 kVA sú vyrobené s ohľadom na kvalitu a funkčnosť.

Nižšie Vám opíšeme niekoľko bodov k našim trafostaniciam:

1. Konštrukcia: Trafostanice sú vyhotovené v betónovom skelete, ktorý je kompaktný a odolný. Ich vonkajšie steny sú upravené omietkou farby RAL podľa požiadaviek zákazníka.

2. Typy trafostaníc:
- Koncové trafostanice: Obsahujú poistkovú VN skriňu.
- Priebežné trafostanice: Používame rozvádzač VN Siemens 8DJH v konfigurácii podľa požiadaviek zákazníka.

3. Napäťové skúšky: Súčasťou našej výroby je aj napäťová skúška, ktorú robíme pre VN káblové súbory, ktoré si vyrábame. Tým zabezpečujeme priamy dohľad na kvalitu a spoľahlivosť výroby.

4. Riešenie na kľúč: Vieme dodať trafostanice “na kľúč”. To znamená, že Vám ich vyrobíme, dovezieme a zložíme na pripravené štrkové lôžko, a vy sa tak nemusíte prakticky o nič starať.

5. Realizácia: V rámci dodania trafostaníc vieme poskytnúť aj elektromontážne a zemné práce, ktoré s danou prácou súvisia

6. Projekt: Vieme pripraviť projektovú dokumentáciu ako pre trafostanicu tak pre VN a NN rozvody danej stavby

7. Poradenstvo: Pri prvom stretnutí si zákazníkom vyhodnotíme povahu stavby, riešenia a ďalší postup tak, aby bol celý proces efektívny nie len časovo, ale aj ekonomicky.

Naša firma je hrdá na svoje odborné znalosti a kvalitu služieb.

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete viac informácií, neváhajte sa na nás obrátiť – samozrejmosťou je aj príprava priamo prispôsobená potrebám klienta.